Про компанію

Агенція нерухомості Город N…, не тільки відрізняється інноваційними підходами в сфері нерухомості, а й унікальною датою народження. Одного разу, 31 жовтня ми почали спільну роботу з пошуку, купівлі, продажу, оренді нерухомості для наших клієнтів. Першій офіс агенції, розташований в самому центрі Києва, по вулиці Велика Васильківська, 13/1, в прекрасному «дореволюційному» будинку. Як бачите, ми не боїмося цифри 13, це наше щасливе число)))

• Нам є чим пишатися: стабільною кількістю угод – 30-40 в місяць, штатом професійних ріелторів більше 20 чоловік, з сумарним досвідом роботи в нерухомості близько 200 років.

• Професія ріелтора — це вміння робити все. Одна людина має об’єднувати в собі менеджера з продажу, юриста, економіста, психолога та дипломата. Всі ці якості необхідні для успішного завершення угод. Найважливішим для ріелтора є його універсальність та вміння адаптуватися.

• Ця професія підходить для товариських людей, готових не тільки заробляти гроші, але дійсно допомагати своїм клієнтам виявити всі пропозиції ринку, зробити найкращий вибір.

Співробітники нашої агенції, повністю відповідають перерахованим вище критеріям. Та трішечки більше: ми опрацьовуємо ринок нерухомості поза загальнодоступних баз.

В агентстві «Город N» все передбачено, є фахівці з продажу житлової нерухомості, по заміській, комерційної, а також по оренді.
Ми відкриті та доброзичливі, з нашою допомогою ви не тільки придбаєте, але отримаете масу зарекомендованих фахівців: з ремонту, виготовлення меблів, обслуговування (електрики, сантехніки), юристів, нотаріусів, «Феї чистоти», няні, лікарі різної спеціалізації і просто хороші люди ))).